Регулювання

Регулювання

JFS BROKERS - результат діяльності висококваліфікованих фахівців у сфері бізнесу, що забезпечує найкращі умови роботи для приватних трейдерів.

З моменту свого створення брокерська компанія JFS BROKERS домоглася високих результатів і зарекомендувала себе як одна з провідних майданчиків онлайн-трейдингу. JFS BROKERS має багаторічний досвід торговельної діяльності на різних ринках з використанням найбільш ефективних платформ.  

 

Наше бачення:

JFS BROKERS - глобальна компанія, яка з моменту свого заснування надає послуги клієнтам по всьому світу. Наша компанія прагне забезпечити своїх клієнтів інноваційними технологіями, включаючи високотехнологічне програмне забезпечення. 

JFS BROKERS гарантує своїм клієнтам безпеку роботи і дає можливість займатися інвестуванням і торгівлею без ризиків.

 

Наша історія і досягнення:

З моменту заснування JFS BROKERS зарекомендувала себе як надійна брокерська компанія з філіями у всьому світі. В даний час на сайті брокера зареєстровано понад 200 тисяч трейдерів, а число щомісяця укладаються успішних угод перевищує позначку в 2 млн. Загальний торговий оборот JFS BROKERS становить понад 60 млрд. USD щомісяця. 

Компания осуществляет работу, исходя из потребностей клиентов в первую очередь. Такой подход позволяет обеспечить трейдерам работу в оптимальных условиях при наличии широкого ассортимента услуг, товаров и инструментов торговли. 

Торговые платформы JFS BROKERS подойдут как для опытных трейдеров, так и для начинающих, для которых компанией предусмотрена возможность простого и доступного обучения онлайн-трейдингу.
На сайте компании также доступно открытие бесплатного демо-счета в размере 10000 USD, что позволит начинающим трейдерам освоиться в торговле без рисков.

 

Преимущества JFS BROKERS:

  • Наличие более 300 активов (валютные пары, в том числе и лидирующие, криптовалюты, акции, индексы, сырье)
  • Торговля на разных устройствах, включая мобильные девайсы за счет использования различных версий програмного обеспечения
  • Високий рівень безпеки за рахунок зберігання коштів клієнтів на сегрегованих рахунках
  • Швидке і якісне виконання угод
  • Наявність автоматизованих платформ-радників
  • щільні спреди

ГОТОВІ ТОРГУВАТИ НА ФОНДОВОМУ РИНКУ?