Чому JFSBrokers?

Чому JFSBrokers?

Інвестиційна фірма Jacksons Friendly Society, що діють під торговою маркою JFSBrokers, є провідними постачальниками послуг онлайн-трейдингу і пропонують інвестиційні послуги для торгівлі CFD на індекси, метали, енергоносії, акції, облігації та криптовалюта.
 


Ми завжди були прихильниками надання нашим клієнтам передового програмного забезпечення високої якості, щоб торгівля наших клієнтів була максимально комфортною і прозорою. JFSBrokers привертає зовнішніх аудиторів для поліпшення операційних і внутрішніх процедур відповідно до нормативних вимог.

 

глобальне Присутність

З моменту заснування JFSBrokers в 2001 році, компанія і сьогодні пропонує послуги по всьому світу через свої регульовані філії, тим самим ставши справжньою глобальною організацією. Ми переконані, що наша присутність в різних географічних регіонах дозволяє нам надавати клієнтам послуги і підтримку, де б вони не торгували.

 

Навчання і аналітика

Один із пріоритетів JFSBrokers - дозволити нашим клієнтам приймати зважені і обдумані рішення. Наша мета - успіх наших клієнтів і розвиток фінансової сфери у всіх країнах, де представлений бренд. Тому ми підтримуємо наші сервіси на самому актуальному рівні і впроваджуємо інноваційні продукти.

 

Безпека і програми

Наші сервера фізично розташовані в безпосередній близькості від всіх основних постачальників ліквідності по всьому світу, що гарантує найкраще виконання і мінімальні затримки. Ми також пропонуємо найнадійніші і популярні торгові платформи.
 

ГОТОВІ ТОРГУВАТИ НА ФОНДОВОМУ РИНКУ?