Про нас

Про нас

JFS BROKERS - результат діяльності висококваліфікованих фахівців у сфері бізнесу, що забезпечує найкращі умови роботи для приватних трейдерів.

З моменту свого створення брокерська компанія JFS BROKERS домоглася високих результатів і зарекомендувала себе як одна з провідних майданчиків онлайн-трейдингу. JFS BROKERS має багаторічний досвід торговельної діяльності на різних ринках з використанням найбільш ефективних платформ.  

 

Наше бачення:

JFS BROKERS - глобальна компанія, яка з моменту свого заснування надає послуги клієнтам по всьому світу. Наша компанія прагне забезпечити своїх клієнтів інноваційними технологіями, включаючи високотехнологічне програмне забезпечення. 

JFS BROKERS гарантує своїм клієнтам безпеку роботи і дає можливість займатися інвестуванням і торгівлею без ризиків.

 

Наша історія і досягнення:

З моменту заснування JFS BROKERS зарекомендувала себе як надійна брокерська компанія з філіями у всьому світі. В даний час на сайті брокера зареєстровано понад 200 тисяч трейдерів, а число щомісяця укладаються успішних угод перевищує позначку в 2 млн. Загальний торговий оборот JFS BROKERS становить понад 60 млрд. USD щомісяця. 

Компанія здійснює роботу, виходячи з потреб клієнтів в першу чергу. Такий підхід дозволяє забезпечити трейдерам роботу в оптимальних умовах при наявності широкого асортименту послуг, товарів та інструментів торгівлі. 

Торгові платформи JFS BROKERS підійдуть як для досвідчених трейдерів, так і для початківців, для яких компанією передбачена можливість простого і доступного навчання онлайн-трейдингу.
На сайті компанії також є відкриття безкоштовного демо-рахунку в розмірі 10000 USD, що дозволить трейдерам освоїтися в торгівлі без ризиків.

 

Переваги JFS BROKERS:

  • Наявність більше 300 активів (валютні пари, в тому числі і лідируючі, криптовалюта, акції, індекси, сировина)
  • Торгівля на різних пристроях, включаючи мобільні девайси за рахунок використання різних версій програмного забезпечення
  • Високий рівень безпеки за рахунок зберігання коштів клієнтів на сегрегованих рахунках
  • Швидке і якісне виконання угод
  • Наявність автоматизованих платформ-радників
  • щільні спреди

ГОТОВІ ТОРГУВАТИ НА ФОНДОВОМУ РИНКУ?